FAQ

Kde vykonávate svoju prácu?

Jaslovské Bohunice – Naše hlavné sídlo a väčšina našej činnosti sa nachádza v Jaslovských Bohuniciach. Máme tam výrobné a kancelárske priestory, kde náš tím pracuje na rôznych projektoch a úlohách.

Celoslovensky – Poskytujeme svoje služby a realizujeme projekty po celom Slovensku. Či už ste na západnom, strednom, východnom Slovensku alebo kdekoľvek inde, sme pripravení pomôcť s Vašimi potrebami.

Kde všade ste realizovali vaše práce?

Medzi miesta, kde sme realizovali naše práce v okolí Jaslovských Bohuníc, patria napríklad: Trnava, Bratislava, Nitra, Trenčín, Piešťany, Hlohovec, Senica, Malacky, Myjava, Pezinok, Šaľa, Galanta, Senec,

Koľko trvá realizácia zákazky?

Realizácia zákazky trvá cca 1 mesiac od zloženia zálohy po finálne ukončenie na požadovanom mieste.

Ako prebieha platba?

Platba je rozdelená do dvoch častí, prvá časť je záloha vo výške 50 %. Tú zloží zákazník pri podpise zmluvy. Druhá časť vo výške 50 % pri finálnom ukončení zákazky a jej prevzatí na určenom mieste.

Koľko poskytujete záruku?

Záruku poskytujeme na pomníky 5 rokov, na písma (ak sú bronzové, tak v zmysle platnej legislatívy, ak sú zlátené, tak 5 rokov), na bytovú architektúru 5 rokov.

Ako je to s pozáručným servisom?

Naša spoločnosť poskytuje záručný servis na 5 rokov a pozáručný servis neobmedzene dlho.

Dosekávate písmo?

V prípade potreby našim zákazníkom dosekávame písmo, po dohovore v čo najkratšom termíne priamo na mieste.

Aké materiály používate?

Naša spoločnosť používa kvalitné materiály, hlavne žulu, ktorá pochádza zo Švédska, Afriky, Francúzska, Brazílie,…

Vyhotovujete aj betónové základy?

Po dohovore so zákazníkom vystavíme požadovaný betónový základ.

Čo sa deje s nepotrebným materiálom a suťou?

Stará suť, pomník a všetky nepotrebné ostatky odborne likvidujeme na predpísaných skládkach v súlade s platnou legislatívou.

Môžete realizovať projekty mimo Slovenska?

Áno, sme otvorení aj pre projekty mimo Slovenska. Sme pripravení diskutovať o Vašich potrebách a možnostiach spolupráce, nech sa projekt nachádza kdekoľvek vo svete. Kontaktujte nás a radi sa pozrieme na Vaše požiadavky a možnosti spolupráce.